Jdi na obsah Jdi na menu
 


D J  T h e  K e e p e r

 

Pochází z jihočeského města Tábor, ale již několik let žije v Praze. Jako Dj začal vystupovat již v útlém věku na školních parties, ale o elektronickou hudbu jako takovou se začal více zajímat v šestnácti letech,kdy navštívil svůj první festival Cosmic Trip. V roce 2001 se rozhodl zakoupit si své vlastní gramofony a začali každodenní hodiny neúnavného hraní a pilování techniky. Z velké části se na stylu jeho hraní podepsala kompilace od britského dua Space Dj'z - The Last Djz On Earth vydaná v roce 2001, která ho zaujala svou propracovaností, precizností mixů a výběrem skladeb.
V roce 2003 se stává členem nově založené agentury Funtastic.cz, kde se stává rezidentem letního open air festivalu elektronické hudby, Summer Session.
V poslední době se také intenzivně věnuje tvorbě vlastní hudby. Styl, který dnes hraje, by se dal charakterizovat jako temné dynamické techno, doplněné scratchingem a zvukovými efekty. Dalšími styly, které jsou od něj možny slyšet na parties jsou Detroit techno, electro či breakbeat.

Mezi jeho oblíbené producenty patří: The Advent, Carlos Rios, Chris McCormack, Radial, Bass Moy, Takaaki Itoh, Jamie Bissmire, Damon Vallero, Elektrabel, Aril Brikha, Robert Hood, Heiko Laux, Dj Rok, Tosh Marcato, Arthur Baker, Pendulum..

Za své oblíbené labely může jmenovat například: Kombination Research, Tresor, ARMS, Inceptive, Blueprint, Dinner Rec., Tresor, Peacefrog, M-Plant, Mterials, Electracom...

Parties: Apokalypsa, Summer Expose, Summer Sesssion, Cold Beats, Insomnia a mnoho dalsich..

Support to: Chris Liebing(DE), Brian Sanhaji, Tube Tech, Quintin(NL), Cave(NOR), Agent(CZ),San(NL), Boris S., Sun 40(UK), Boss(SK), Mr.X(USA), Ladida, Chris Sadler,Toky(SK), Pavel Krejdl, Nika 77, Mayla(SK), Boriqua Tribez, Ultra(SK), Golpe, Franke, Monotype a mnoho dalších.