Jdi na obsah Jdi na menu
 


D J  S t e e n

 

Narodil se v jihočeském Písku. Do kontaktu s elektronickou hudbou se dostává v roce 1998, jmenovitě na freetekkovém festivalu Czechtekk. K samotnému djingu se dostává po několika letech navštěvování parties s různými odnožemi taneční hudby. Zpočátku hraje desky ve stylu house a tech-house. Ovšem po nějakém čase tyto desky střídá za styl tvrdšího ražení - Hard-techno. Tento druh hudby ho ovšem po nějakém čase přestal naplňovat a dává přednost klubovému technu. V té době je již členem jihočeské agentury Funtastic.cz a stává se též residentem jednoho z mála jihočeských festivalů elektronické hudby - Summer Session. Je též residentem nového Pražského klubu Inside, kde ho s jeho kolegou Keeperem můžete slyšet nejčastěji při hře ze 4 gramofonů a dvou mixů. Dj Steen měl možnost zahrát si ve většině klubech v ČR, po boku předních českých, i zahraničních Djs. Za zmínku určitě stojí vystoupení na jedné z největších halových akcí u nás - Apokalypsa - Let's Go Techno. V současné době pracuje na tvorbě vlastních tracků,které se nesou v rytmu techna a tribal techna. 

Producenti: Boriqua Tribez, Ignition Technician, Joris Voorn, Marco Nastic, Marco G, Pedro Delgardo, Technasia, Dave Clarke a další..
  „Oblíbené Labely: Adult, Yin Yang, Sino, Recycled Loops, Adrenaline, Skint, Spilo Rec... 

 Parties: Apokalypsa, Summer Expose, Summer Sesssion, TechnoVinyl a mnoho dalsich... 

Support to: Boriqua Tribez, Chris Liebing, Tube-Tech, Brian Sanhaji, Boris S., Agent, Pavel Krejdl, Boss, Home, Kwaczo, Franke, Ladida, Mayla, Ultra, Afrika Islam, Golpe, Nika 77, Wobr a dalši...