Jdi na obsah Jdi na menu
 


D J  M u t t a g g e n

 

Vlastním jménem Aleš Kaštovský se narodil v Táboře roku 1985. Je to Dj a promotér v jedné osobě. K elektronické hudbě jako takové se doslal díky již zaniklému Clubu 603. S technem se poprvé setkává na party v roce 2005, kde vystupoval DJ Orbith. Inspirovalo ho to natolik, že začal sám mixovat techno. Jeho sety se skládaly převážně z prvků klasického funky techna a elektro techna. První zlom přišel po návštěvě brněnské Apokalypsy v roce 2006, kde se "zamiloval" do Svena Wittekinda a ten se stal i jeho největším vzorem. Tento skok nikdo nečekal, ale přátele ho podporovali. Postupně začal své sety zrychlovat a "přitvrzovat" až se dostal na magickou hranici 155 bpm. Takže jeho "number one" se stalo HardTechno. Při jeho setech se dokáže bavit prakticky kdokoliv, kdo poslouchá elektronickou hudbu. Spojuje tvrdé a hutné basy s energií a překvapivými zvraty. Miluje chytlavou melodii, která se zakládá na vokálových smyčkách.


Nemíchá ale pouze HardTechno, pořád zůstavá věrný club music dance,progressive-trance a občas ho můžete slyšet i v rytmech minimalu.
V posledních měsísích se plně věnuje, pro něj, novému stylu - Elektro/Clash.

Za poměrně krátkou dobu se vypracoval mezi nejlepší Djs z Jižních Čech ve stylu hardtechno.

Support Djs: Misa Salacova, Jerry, Home, Golpe, Wobr, Franke, Steen, The Keeper, Mr.Point, Legend Bee & Body Bass, Wexter, Goldy, Fruta Kru, Puregen a další ..

Začátkem roku 2006 vznikl ve spolupráci s ostatními djs z Tábora projekt - "Music Zone Staročeská"

31.8. se datuje vznik nového pokračování agentury Staročeská s velitelem Mr.Pointem. Jmenuje se "Invaders Agency". Pod tímto názvem tvoří s Mr.Pointem nerozlučnou a hlavně kvalitní promotérskou dvojici, která má zatím na svém kontě jen uspěné akce, jsou zárukou kvalitní a dobře vydařené akce...Jako jediní na jihu Čech pořádají Warm Up pro brněnskou halovku Apokalypsa..